O Avery Dennison

Společnost Avery Dennison byla založena v roce 1935 a je v současnosti předním globálním dodavatelem samolepicích technologií a inovačních samolepicích řešení pro spotřebitelské produkty a štítkové materiály. Společnost sídlí v Pasadeně v americké Kalifornii; v roce 2010 byl objem jejích prodejů 6,5 miliardy dolarů. Avery Dennison vyvíjí,vyrábí a uvádí na odběratelský a průmyslový trh širokou řadu produktů včetně svých značkových (Avery) produktů, značkových produktů Fasson včetně samolepicích materiálů, nevlhčených poštovních známek, štítků na baterie, odrazivé bezpečnostní produkty na dálnice, automatizované systémy pro tvorbu maloobchodních cenovek a visaček, speciálních pásek a chemikálií.

O Avery Zweckform

NAŠE TRHY

"Zweckform vhodně zdůvodňuje prostředky". Toto programové reklamní heslo z raných dob až do dneška neztratilo vůbec nic ze své aktuálnosti a závažnosti. Největší výhodou, které se uživatelům dostává, byla a stále je pozornost k jejich potřebám. Od sešitů s tištěnými formuláři přes štítky až po fotografické papíry a produkty podporující tvořivost - naše vysoce kvalitní produkty tisknutelné na PC znají snad téměř všichni.
V této zemi snad není jediná kancelář, která by nepoužívala alespoň jeden z našich úspěšných produktů. Po dlouhou dobu to z nás činilo absolutně vedoucí společnost na trhu v mnoha oblastech. Špičkovými prodejními artikly jsou "Blue Classic", sešit tištěných formulářů, a "Yellow Classic", pro naše univerzální štítky (64%* podílu na trhu). Udržet naši přední pozici na trhu nám rovněž pomáhají značkovací štítky(66%*), spisové štítky (57%*) a štítky na CD/DVD (78%*), spolu s fotografickým papírem (27%*) a navštívenkami (63%* podílu na trhu).

NÁŠ ÚSPĚCH

Několik významných produktů, o nichž si nikdo neumí představit, že by zmizely z každodenního (kancelářského) života, "dodává Avery Zweckform". Např. sešit příjemek Receipt Book 300 z roku 1954 se stal "výběrovým" produktem a je se svým typickým rozšířeným tiskem absolutní klasika!

Další hlavní úspěšný produkt se zrodil 13. ledna 1970 v New Yorku, když Stan Avery vynalezl první samolepicí a odstranitelný štítek. Hlavní zásada Stana Averyho "Stagnace je krokem vzad" stále platí i dnes.

NAŠE HISTORIE

Od farmy až po celosvětovou skupinu: Zweckform začal jako malá tiskárna se 14 produkty a několika zaměstnanci v budově předtím používané jako farma Oberlaindern poblíž Holzkirchen v severním Bavorsku v roce 1946. Do poloviny šedesátých let jsme se krok za krokem pomalu propracovali až na největšího evropského výrobce průpisových sešitů. V polovině devadesátých let byl zaveden nový rozšířený koncept: vysoce kvalitní a víceúčelové speciální lepicí štítky pro tiskárny inkjet, laserové tiskárny a kopírky se staly naším nejvýznamnějším obchodním sektorem. Spolu s dalšími produkty, jako jsou fotografické papíry a samotisknutelné navštívenky, můžeme dnes nabízet širokou řadu řešení zaměřenou na služby a na budoucnost.
Avery, americký specialista na samolepicí technologie, a Zweckform, přední firma na německém trhu se štítky a sešity s tištěnými formuláři se v roce 1958 staly naprosto neporazitelným spojením. Podniky se oficiálně sloučily v roce 1998. Od té doby jsme jedním z předních světových výrobců vysoce kvalitních na PC tisknutelných materiálů.

HODNOTA NAŠÍ ZNAČKY

Jako Avery Zweckform jsme hlavně synonymem pro štítky a sešity tištěných formulářů v Německu a jsme rovněž předním výrobcem na trhu jako jedna z nejslavnějších značek PBS ve Spolkové republice Německo. Studie značky uskutečněná v současné době potvrdila, že povědomost o značce Avery Zweckform je 67%*. Kvalita značky je rovněž velice přesvědčivá: 96% uživatelů našich produktů je velmi spokojeno a opět si od Avery Zweckform koupí produkty i příště. Nakonec zbývá pouze jediná důležitá věc: Poděkovat všem za důvěru.

* Zdroje: Nezávislý úřad pro průzkum trhu

Nový majitel

Od 1. 7. 2013 je Avery společností vlastněnou CCL Industries Inc., Toronto (Kanada).


 
Softwarebanner

Avery návrh
a tisk online
Bez nutnosti
stažení softwaru

Začněte zde