Avery Zweckform – 75 let výročí značky

farm house

Tradice, inovace, ekonomické, sociální a ekologické hodnoty – jak do sebe zapadají? Tradiční společnosti Avery Zweckform se podařilo tyto hodnoty spojit a stát se jedním z nejvýznamnějších německých výrobců etiket. Od svého založení v roce 1946 na bývalé farmě v Horním Bavorsku, pomáhá společnost utvářet (kancelářskou) historii v Německu od počátku až do současnosti svou značkou jako takovou, svými hodnotami a svými vysoce kvalitními produkty.

Dnes toto jméno znamená nejvyšší standardy kvality a inovací v oblasti etiket určených pro potisk přímo z vlastního počítače, kancelářských etiket a formulářů. Při svém 75. výročí v roce 2021 se může společnost ohlédnout za významnými úspěchy.

Dvě novinky, které se staly nepostradatelnou součástí každodenního života, pocházejí právě od Avery Zweckform – jako vynálezce samolepicí etikety je dnes společnost lídrem na trhu v oblasti etiket a formulářových sešitů. Již v polovině 80. let byla společnost Avery Zweckform prvním výrobcem, který v německy mluvících zemích vyvinul potisknutelné etikety na arších A4 s odpovídajícími šablonami Microsoft Word, což šlo ruku v ruce se zavedením tiskáren do kanceláří. Tento úvod byl průlomový a dodnes je důležitou součástí úspěšného příběhu!

I po 75 letech je inovační síla stále silná a společnost neustále pracuje na hledání vhodných odpovědí na současné i budoucí výzvy – vyvíjí své produkty vždy s ohledem na potřeby uživatele a samozřejmě vždy v souladu s nejnovějším technologickým vývojem.

Důležitými inovacemi jsou např. etikety s technologií Ultragrip pro přesné natažení archu a garance tisku bez zasekávání. Dále např. samolepicí antimikrobiální etikety a mnohé další inovace, díky nimž je užití pro spotřebitele maximálně snadná. To ale zdaleka není vše.

Společnost Avery Zweckform získala řadu ocenění: opakovaně za hodnotu značky (např. jako „Značka století“ a popáté v řadě jako „Superbrand“), za své inovativní produkty (např. „Produkt roku“, „Office Hit“ a „German Design Award“) a její společenské přínosy („Cena za integraci“).

A jde to stále směrem kupředu: výzkum, vývoj, výroba, logistika, administrativa a zákaznický servis – všechna oddělení byla a budou umístěna v sídle společnosti v Oberlaindern v Bavorsku. Pouze tímto způsobem může společnost zaručit nejvyšší standardy kvality, nabídnout dobré a spravedlivé pracovní podmínky, nastavit vysoké ekologické standardy a umožnit krátké dodací lhůty dodání.

Společnost je také průkopníkem v oblasti udržitelnosti se svým konceptem „Think & Care“: od roku 2014 Avery Zweckform používá pouze zelenou elektřinu a plyn. Od roku 2020 je společnost certifikována jako klimaticky neutrální lídr na trhu – mimochodem jako jedna z prvních v tomto oboru. Téměř 1000 produktů, včetně mnoha etiket a formulářů, je vyrobeno z udržitelného papíru a má certifikaci FSC® nebo „Blauer Engel“ nebo je vyrobeno ze 100 % recyklovaného papíru. Udržitelnost znamená také sociální odpovědnost a začlenění je u Avery Zweckform samozřejmostí: již více než 15 let jsou lidé s postižením z dílen Oberland plně integrováni do chodu společnosti v Horním Bavorsku.

Vyrábíme pouze kancelářské potřeby?

Zamysleme se! Avery Zweckform nabízí širokou škálu produktů pro všechny druhy oblastí: od etiket pro kancelář a domácnost přes formulářové sešity, kvalitní papír do tiskáren, dekorativní samolepky, sešity a kalendáře až po speciální etikety do extrémních podmínek!

Proč jsou naše produkty tak odlišné a speciální? Protože všechny naše etikety lze individuálně navrhnout a vytisknout.

 

Spolehlivé i za extrémních podmínek: naše speciální velmi odolné a ultra odolné etikety.

Déšť, slunce, chemikálie – i v těchto náročných podmínkách Vás etikety Avery Zweckform nikdy nezklamou. Odolné vůči vodě, mastnotě, nečistotám, teplotním podmínkám (vysokým i nízkým), dezinfekčním prostředkům a extrémně náročným podmínkám.

Malí pomocníci v kanceláři i doma

Udržet pořádek není vždy snadné – ale s přehledným značením pomocí etikety Avery Zweckform to může být mnohem jednodušší. To platí v práci i v soukromí. Např. barevné označení dokumentů a složek organizačními etiketami Vám pomůže uspořádat Vaši kancelář. Samolepky a etikety pro domácnost nebo do školy Vám rozveselí všední dny a zároveň vnesou do věcí řád.

Navrhujte etikety online: rychlé, praktické a dekorativní

S pomocí bezplatného softwaru Design & Print Online od Avery Zweckform můžete navrhovat své etikety přesně tak, jak chcete, aby vypadaly. Nabízíme více než 1 000 bezplatných šablon pro širokou škálu aplikací. S uživatelsky přívětivým softwarem je snadné a rychlé navrhovat vlastní etikety. Začátečníci i profesionální uživatelé zde najdou spoustu nápadů, písem a designů. Podívejte se na aplikační video a objevte všechny možností!