Samolepicí etikety Avery Zweckform

Ta pravá etiketa pro každé použití!

Důvěřujte osvědčené kvalitě předního výrobce! Ať už pro použití v kanceláři nebo doma, jistě najdete tu pravou etiketu pro vaše požadavky. Nabízíme více než 900 samolepicích etiket v různých velikostech, formátech a materiálech. Od etiket na pořadače, přes adresní etikety a etikety na balíky po velmi odolné etikety. Seznamte se s rozsáhlým sortimentem etiket Avery Zweckform. Již od roku 1946 poskytujeme špičkovou kvalitu etiket a nastavujeme standardy na trhu.

all products
Univerzální etikety
Ta pravá etiketa pro každou situaci!
Multipurpose labels
S adresními etiketami Avery Zweckform bude vaše zásilka spolehlivě doručena, protože samolepicí etikety s adresátem a odesílatelem budou na zásilce pevně držet.
Etikety na balíky
Naše etikety na balíky zajistí bezproblémovou a rychlou přepravu balíků.
Etikety na pořadače & složky
Uspořádejte si dokumenty a složky
VO etikety
Naše velmi odolné etikety se vyznačují extrémní odolností, díky které jsou vhodné pro použití nejen ve vnitřním, ale také ve vnějším prostředí.
Ultra odolné etikety
Ultra odolné etikety mají díky extrémně silnému lepidlu a pružnému PE materiálu vynikající přilnavost i na náročných površích.
Etikety bezpečnostní & ochranné & inventární
Odolné etikety k ochraně majetku
Triple Bond Labels
Absolutně spolehlivá přilnavost je nesmírně důležitá pro předepsané označení látek na produktech nebo kontejnerech nebo pro speciální, důležité aplikační poznámky.
Inventární štítky
Počítání, psaní seznamů, každoroční zaznamenávání majetku firmy - významná událost, která stojí spoustu času a nervů. Inventární štítky vám pomohou udržovat přehled.
benefit 1
Naše nové antibakteriální etikety poskytují 99,9% ochranu proti všem mikroorganismům: virům, bakteriím, plísním a dalším choroboplodným zárodkům, a pomáhají tak chránit Vás, Vaše zaměstnance, zákazníky, pacienty nebo hosty před infekcí
Magnetické štítky
Musíte často přemísťovat zboží a výrobky na kovových regálech? Využijte naše magnetické štítky!
Etikety na označování
V mnoha formátech a barvách
Cenovky
Snadné označení produktů
Krycí & korekční etikety
Zcela neprůhledné pro dokonalé zakrytí
Etikety na CD, DVD & datová média
Ideální pro datové nosiče