Oboustranně potisknutelné etikety na sklo

Aplikují se zevnitř a jsou čitelné zvenčí

Hledáte efektivní způsoby, jak předávat důležité informace? Za tímto účelem vám nabízíme výběr oboustranně potisknutelných etiket na sklo, které byly speciálně vyvinuty pro použití na sklo. Ať už se jedná o maloobchod nebo automobilový průmysl - u nás najdete správné etiety na sklo pro úspěšnou komunikaci nabídek, akcí, otevírací doby nebo informací o produktech. 

Oboustranně potisknutelné etikety na sklo L9001-10 Bližší specifikace: Počet etiket: 10 / Počet archů: 10

Oboustranně potisknutelné etikety na sklo L9001-10

210 x 297 mm
Počet etiket: 10 / Počet archů: 10
Černobílá laserová, Barevná laserová
Oboustranně potisknutelné etikety na sklo L9002-10 Bližší specifikace: Počet etiket: 10 / Počet archů: 10

Oboustranně potisknutelné etikety na sklo L9002-10

210 x 148 mm
Počet etiket: 10 / Počet archů: 10
Černobílá laserová, Barevná laserová
Oboustranně potisknutelné etikety na sklo L9003-10 Bližší specifikace: Počet etiket: 10 / Počet archů: 10

Oboustranně potisknutelné etikety na sklo L9003-10

Ø 200 mm
Počet etiket: 10 / Počet archů: 10
Černobílá laserová, Barevná laserová

Co jsou oboustranně potisknutelné etikety na sklo?

Oboustranně potisknutelné etikety na sklo jsou etikety, které jsou nalepeny na sklo zevnitř a jsou tak viditelné i zvenčí. Tímto způsobem jsou dokonale chráněny před povětrnostními vlivy. Etikety na sklo jsou ideální pro použití v maloobchodě, automobilovém průmyslu a pro všechny typy výloh, skleněných dveří nebo skleněných stěn. Etikety se skládají z podkladové fólie a papírové strany a mohou být potištěny  z jedné nebo obou stran. Kromě toho mohou být odstraněny bez zanechání zbytků po lepidle, a proto se snadno vyměňují.

Etiket na sklo jsou univerzální a jsou ideální pro komunikaci nabídek, speciálních akcí, otevírací doby nebo informací o produktech. Zejména v automobilovém průmyslu se často používají k upozornění na zvláštní vlastnosti nebo změny výbavy příslušného vozidla.

Etikety jsou také vhodným poutačem pro maloobchod a pomáhají přilákat zájem potenciálních zákazníků. Díky svým speciálním vlastnostem mohou být etikety na sklo použity také v oblastech s náročným provozem bez ztráty kvality v důsledku povětrnostních vlivů nebo opotřebení.

Objevte nyní naši širokou škálu oboustranných etiket na sklo u společnosti Avery Zweckform a využijte našich dlouholetých zkušeností s výrobou vysoce kvalitních etiket!
 

 

Jak aplikovat oboustranně potisknutelné etikety na sklo?

5 steps Window Sticker

Příklady použití oboustranně potisknutelných etiket na sklo

Window Sticker


Možnosti použití etiket na sklo jsou velmi rozmanité a lze je individuálně přizpůsobit vašim potřebám. Níže vidíte několik příkladů:

- označení skleněných dveří nebo oken otevírací dobou nebo firemním logem
- označování firemních vozidel názvem firmy nebo speciálními nabídkami
- oznámení speciálních nabídek nebo slevových kampaní v maloobchodních prodejnách
- reklama na výrobky nebo služby na výlohách nebo skleněných stěnách
- nápisy na skleněných vitrínách nebo skleněných pultech v muzeích, na výstavách nebo v obchodech
- odkazy na zvláštní vlastnosti nebo prvky výbavy automobilu nebo jiných vozidel
- reklama na jednání nebo akce na oknech nebo skleněných dveřích

U Avery Zweckform najdete širokou škálu fólií i etiket na sklo. Etikety lze potisknout na obě strany nebo jen na jednu stranu - v závislosti na individuální potřebě. Rádi vám pomůžeme s výběrem a realizací vašich nápadů!

Návrh vlastní oboustranné etikety na sklo

Window Sticker Door

Navrhněte si polepy na okna zcela podle vlastních představ! S naším bezplatným online softwarem "Avery Design & Print" si můžete své etikety navrhnout sami během chvilky. Jednoduše vyberte požadovanou etiketu, nahrajte své logo nebo jinou grafiku a navrhněte své etikety s různými písmy, barvami a jinými designovými prvky.

Díky našim před navrženým šablonám a jednoduchému ovládání je vytváření etiket na okna snadné a rychlé. Nejlepší ze všeho je, že ušetříte vysoké náklady na tisk a budete mít plnou kontrolu nad designem vašich etiket.

Objevte Avery Design & Print nyní a navrhněte si etikety na okna podle svých vlastních představ!
 

Jděte na Avery Design & Print

"FAQ - Často kladené otázky o oboustranně potisknutelných etiketách na sklo"

Co jsou oboustranně potisknutelné etikety na sklo?

Etikety na sklo jsou speciální etikety, které jsou nalepeny na skle zevnitř, a proto jsou viditelné zvenčí. Jsou ideální pro použití v maloobchodě, automobilovém průmyslu a pro všechny typy výloh, skleněných dveří nebo skleněných stěn. Etikety jsou dokonale chráněny před povětrnostními vlivy, a proto jsou velmi odolné. Mohou být vytištěny na jedné nebo obou stranách a jsou také odnímatelné bez zanechání zbytků, což usnadňuje jejich výměnu.

Jak snadno lze číst etiketu zvenčí?

Oboustranné etikety na sklo lze velmi dobře číst zvenčí, protože jsou aplikovány přímo na vnitřní stranu skelné tabule. V závislosti na velikosti a umístění etiket si jich tak mohou všimnout kolemjdoucí nebo zákazníci i mimo budovu. Velkou výhodou je, že etikety jsou chráněny před povětrnostními vlivy, protože jsou připevněny uvnitř.

Proč jsou oboustranné etikety na sklo dobrou volbou?

Oboustranně potisknutelné etikety na sklo jsou dobrou volbou, protože je můžete použít k efektivnímu upoutání pozornosti na produkty, nabídky nebo události. Jsou umístěny na vnitřní straně skla a jsou tak chráněny před povětrnostními vlivy. Kromě toho mohou být přizpůsobeny vašim vlastním účelům, mimo jiné proto, že můžete potisknout etikety na obou stranách. 

Jak snadné je aplikovat oboustranné etikety na sklo?

Oboustranně potisknutelné etikety na sklo se snadno aplikují a lze je umístit na vnitřní stranu skla bez velkého úsilí. Ujistěte se, že je tabule důkladně vyčištěná a bez prachu, aby etikety dobře přilnuly k podkladu. Chcete-li je odstranit, jednoduše odlepte etikety z tabule. Vzhledem k tomu, že mohou být odstraněny snadno, nezanechávají žádné zbytky lepidla.

Lze je potisknout vlastním potiskem?

Ano, etikety na sklo lze přizpůsobit a vytisknout. Za tímto účelem je vám k dispozici náš bezplatný online designový software Avery Design & Print, pomocí kterého si můžete navrhnout etikety podle svých představ. Možný je i tisk jednotlivých motivů, log nebo nápisů.