Videa

Univerzální etikety s technologií UltraGrip

Univerzální, adresní a přepravní etikety Avery Zweckform jsou díky speciální povrchové úpravě UltraGrip ještě lepší. Jedná se o novou technologii vyvinutou a patentovanou společností Avery Zweckform. Trojrozměrná struktura zadní strany etikety umožňuje přesné zachycení archu etiket z dávkovače a jeho vedení přes válce tiskárny, takže je dosaženo tisku bez zasekávání. Díky technologii UltraGrip se tisk na etiketách objeví přesně tam, kde chcete, bez nežádoucích posunů.

Online software Design & Print

Program pro navrhování etiket od společnosti Avery Zweckform je zdarma, je k dispozici online a je vhodný pro počítače Mac i Windows. Nemusíte nic stahovat a můžete začít pracovat ihned. Všechny šablony pro vlastní návrh etiket jsou rovněž kompatibilní s počítači Mac a Windows a jsou k dispozici okamžitě. Pomocí softwaru Avery Zweckform můžete navrhovat etikety zdarma a online - kdykoli. Kromě toho můžete pomocí aplikace Avery Design & Print navrhovat a tisknout na vizitky, karty, trička a mnoho dalších produktů ze sortimentu Avery. Pokud jste si při navrhování etiket vytvořili vlastní návrhy, můžete je snadno uložit do softwaru, aniž byste je museli stahovat do počítače. Vaše šablony jsou vždy k dispozici v aplikaci Avery Design & Print - ať už v počítači, tabletu nebo mobilním telefonu. Můžete tak vždy pokračovat v návrhu etiket tam, kde jste skončili.

Rozdíl mezi velmi odolnými a papírovými etiketami

Velmi odolné etikety poskytují výjimečnou odolnost vůči nepříznivým podmínkám, jako jsou extrémní teploty, vlhkost i mechanické namáhání. Jejich odolný materiál zajišťuje, že informace na etiketě zůstávají čitelné a nezpochybnitelné i v náročných podmínkách. Naopak papírové etikety, i když jsou často cenově výhodnější, mohou být náchylnější k poškození vlhkostí, opotřebením a jinými vnějším faktorům. Volba mezi těmito typy závisí na konkrétních potřebách a prostředí, ve kterém budou etikety používány.

Etikety pro speciální použití

Etikety pro speciální použití jsou nepostradatelné v mnoha oblastech: ať už pro svoji odolnost vůči vlivům počasí, vodě nebo natržení, vhodnost pro venkovní skladování s extrémními teplotními změnami, odolnost vůči chemikáliím a olejům nebo pro ochranné prvky proti nežádoucí manipulaci. Nabízíme širokou škálu snímatelných samolepicích etiket i štítků s permanentním lepidlem pro bezpečné označování majetku. 

Etikety na pořadače

Chcete si navrhnout profesionálně vyhlížející pořadače? Nebo použít barevné etikety na označení složek a dokumentů pro lepší přehlednost nebo využít samolepicí etikety k rozlišení polic či kartotéky? Máme pro vás skvělé řešení! Etikety na pořadače & složky v různých velikostech a barvách pro přehledné uspořádání vašich dokumentů - v kanceláři i doma. 

Odnímatelné etikety na pořadače

Odnímatelnost etiket umožňuje rychlou aktualizaci nebo přesunutí etiket podle potřeby, což je ideální pro dynamické pracovní prostředí. Odnímatelné etikety jsou také navrženy tak, aby nezanechávaly zbytky lepidla po odstranění etikety, což přispívá k udržení přehlednosti v dokumentaci. Jejich použití usnadňuje správu a katalogizaci v archivačních systémech v práci i doma.

Etikety na QR kódy

Poskytněte Vašim zákazníků více informací o Vaší firmě, produktech nebo nabízených službách - opatřete vaše produkty nebo obchodní materiály QR kódy! Tyto speciální etikety od Avery Zweckform jsou určeny právě pro tisk QR kódů. Etikety splňují všechny požadavky pro optimální naskenování QR kódu - čtvercový formát a krycí materiál, který spolehlivě překryje tmavé nebo vzorované podklady. Etikety na QR kódy Vás dále přesvědčí prvotřídní kvalitou tisku. Ostrý tisk, který se nerozmazává a garance plynulého tisku etiket - můžete si být jisti, že při tisku etiket nedojde ke znečištění tiskárny lepidlem. Samozřejmostí je vysoká lepivost etiket na různých typech povrchů. Tyto vlastnosti našich etiket pravidelně testujeme ve vlastních laboratořích. Etikety na QR kódy mohou být potisknuty na všech běžných typech tiskáren.

Odnímatelné etikety

Pokud hledáte pouze dočasné řešení, jsou tu pro Vás odnímatelné etikety, které po odlepení nezanechávají žádné stopy. Vždy se ale můžete spolehnout na jejich dokonalou přilnavost.  Lze je snadno aplikovat a odstranit, což umožňuje rychlé a flexibilní změny v označení výrobků nebo balení. 

Etikety s ochranou proti manipulaci

Tyto etikety s ochranou proti manipulaci oceníte především při označování hodnotných předmětů, kancelářského nábytku nebo elektroniky. Pokud se etikety někdo snaží odstranit ,zanechají po sobě viditelný šachovnicový vzor. Není možné je znovu nalepit, takže jakákoliv manipulace je ihned zřejmá. Etikety jsou navíc odolné vůči mastnotě, špíně, kapkám vody, natržení a teplotám od -40°C do +80°C.

Nosné etikety se speciálním povrchem

Inovativní nosné etikety jsou ideálním základem pro často měněné etikety a nálepky, např. pro složitý a častý pohyb zboží a skladování. Stačí jednou připravit eurobox, regál nebo přepravní box pomocí speciálně potažených nosných etiket: nalepte nosnou etiketu na zvolené místo. Nyní můžete na tuto nosnou etiketu nalepit etikety a jakékoliv samolepky a opět je snadno a beze zbytku lepidla odstranit tak často, jak budete chtít. Takto můžete etikety měnit znovu a znovu rychlým, levným a čistým způsobem - aniž byste museli vynaložit spoustu peněz a času na čištění povrchu od zbytků lepidla a samolepek.

Oboustranně potisknutelné etikety na sklo

Etikety na sklo se aplikují zevnitř a jsou čitelné zvenčí, tím jsou chráněny před povětrnostními vlivy a manipulací. Tyto etikety jsou prvotřídním řešením pro komunikaci nabídek, akcí, otevírací doby nebo jiných sdělení ve výlohách, skleněných dveřích, v maloobchodních prodejnách, restauracích, kancelářích a administrativních budovách, na skleněných stěnách a pultech. Ideální také na autoskla při prodeji nových nebo ojetých automobilů. Etikety na sklo se skládají ze dvou stran: jedna strana je papírová s potiskem a je čitelná zvenčí. Díky samolepicímu okraji na této papírové straně lze etiketu nalepit na skleněnou plochu. Druhá strana je vyrobena z plastové fólie, tuto stranu můžete také potisknout, pokud chcete číst i zevnitř. Samozřejmě můžete tisknout pouze na jednu stranu.

Antimikrobiální etikety

Chraňte sebe a ostatní - bílé a transparentní antimikrobiální polyesterové etikety Avery Zweckform odstraňují 99.9% všech virů, bakterií a choroboplodných zárodků. Jsou mimořádně odolné vůči mastnotě, dezinfekčním prostředkům, povětrnostním vlivům a také teplotám od -20 °C do +60 °C - bílé antimikrobiální etikety, a od -20 °C do +80 °C - transparentní antimikrobiální etikety. Antimikrobiální účinek byl klinicky testován několika nezávislými instituty. Etikety jsou vhodné na různé hladké povrchy, jako jsou dveře, spínače světel, kliky u dveří a mnoho jiných.