Formátování a tisk Produkty - Etikety Šablony v MS Word Software - Avery Design & Print

Avery Design & Print je bezplatný software, který vám pomůže s návrhem a jeho tiskem na produkty Avery Zweckform. Je k dispozici online, ke stažení pro stolní počítače a také jako aplikace pro váš tablet. Další informace naleznete zde

Avery Design and Print je online aplikace a nevyžaduje žádný specifický software nebo nástroje. Před samotným tiskem Design & Print vygeneruje PDF vašeho návrhu. Důrazně doporučujeme otevřít toto PDF pomocí programu Adobe Acrobat Reader.

Můžete si ho zdarma stáhnout zde: https://get.adobe.com/cz/reader/

Nejprve zkontrolujte následující:

V nastavení/vlastnostech tisku je nastaven formát papíru A4, nikoliv "Letter".

Velikost stránky je nastavena na “Skutečná velikost”, nikoliv  “Přizpůsobit”.
 

Tisknete z programu Adobe Acrobat Reader nebo z PDF prohlížečů integrovaných do webových prohlížečů? Vždy doporučujeme tisknout z programu Adobe Reader, neboť poskytuje nejvíce konzistentní výsledky. Můžete si ho zdarma stáhnout zde: https://get.adobe.com/cz/reader/

 

Po dokončení vašeho návrhu klikněte na zelené tlačítko Náhled & tisk v dolní části na kartě 3 Vytvořit nebo klikněte na kartu 4 Náhled & tisk.

Upozornění: Pro garantované výsledky používejte pouze Avery produkty.

Důležité: Pro dosažení optimálních výsledků tisku program Avery Design & Print automaticky převede jakýkoli návrh etiket, který vytvoříte, do formátu PDF. Různé prohlížeče však provádějí tuto konverzi jinak. Vždy doporučujeme nepoužívat PDF generátor webových prohlížečů, ale otevřít PDF vašeho projektu pouze pomocí programu Adobe Acrobat Reader.

Pokud jste připraveni, klepněte na tlačítko Tisk a poté Otevřít PDF. Ujistěte se, že v nastavení tisku ve vlastnostech tiskárny máte nastaveno médium na štítky nebo silný nebo kartón kvůli následné přesnosti tisku. Vždy zkontrolujte, že jste zvolili formát papíru "A4" (nikoliv "Letter") a že jste zaškrtli "Skutečná velikost" (nikoliv "Přizpůsobit").

Ano! A máte několik možností, odkud je nahrát:

Z vašeho počítače: Klikněte na tlačítko Vyhledat soubor a najděte a označte obrázek, který chcete použít. Poznámka: podporovány jsou soubory ali, bmp, eps, jpg, jpeg, pdf, png, psd a tiff.

Z Galerie Avery: V naší galerii Avery je spousta bezplatných obrázků. Použijte kategorie vlevo pro nalezení toho pravého obrázku pro váš projekt.

Z Facebooku, Instagramu, Flickru nebo z Google fotek: Přihlaste se k vašim účtům a vyberte si vaše oblíbené fotografie.

Ano, šablonu můžete uložit a znovu ji později otevřít v aplikaci Avery Design & Print.

Projekt můžete kdykoli uložit pomocí tlačítka Uložit v horní části obrazovky na kartách Vytvořit a Náhled a tisk.

Pro uložení projektu v rámci Design & Print zvolte Uložit na můj Avery účet. Projekty uložené na účtu Avery jsou přístupné z libovolného počítače, máte-li přístup k internetu. Stačí se přihlásit k účtu. Pro přihlášení zadejte e-mailovou adresu a heslo nebo se zaregistrujte.

Chcete-li projekt uložit do počítače, vyberte možnost Uložit na tento počítač. Projekty se uloží jako soubor .avery a lze je otevřít pouze prostřednictvím programu Design & Print Online nebo Offline.

Chcete-li otevřít dříve uložený projekt, stačí kliknout na tlačítko Otevřít na kartě Vytvořit.

 

Avery Design & Print umožňuje použít vytvořený návrh na jiný produkt Avery, aniž byste museli návrh znovu vytvářet. Jednoduše klikněte na modré tlačítko Použít návrh na jiný produkt

 

Účet Avery Design a Print můžete spravovat z domovské stránky softwaru.

Zapomenuté heslo: Pokud jste zapomněli vaše heslo, klikněte na "Přihlásit se" a zvolte "Zapomněl (a) jsem heslo".

Pokud jste nedávno aktualizovali svůj e-mailový účet a potřebujete přesunout své projekty na novou adresu, kontaktujte nás prosím na adrese avery@hopim.eu a my vám pomůžeme.

Otevřete Design & Print Online a klikněte na tlačítko Otevřít. Následně můžete otevřít projekty z vašeho účtu nebo vyhledat soubory .avery, které jste si uložili do počítače.

Pokud nemůžete váš návrh po jeho vytištění nebo uložení najít, nejprve zkontrolujte složku Stažené soubory ve vašem počítači. Právě zde se ukládají všechny položky převzaté z internetu.