Značení GHS

Přizpůsobili jste návrhy etiket a štítků předpisům GHS?

Založit a vést produktivní, efektivní a bezpečný podnik podle předpisů není snadný úkol. My ve společnosti Avery Zweckform Vám pomůžeme - speciálními velmi odolnými produkty vhodnými pro průmysl. Vyvinuli jsme řadu etiket, samolepicích štítků a dalších výrobků určených do náročných podmínek a náročného pracovního prostředí. Jednoduše si vytiskněte vlastní štítky v kanceláři pro okamžité použití.Založit a vést produktivní, efektivní a bezpečný podnik podle předpisů není snadný úkol. My ve společnosti Avery Zweckform Vám pomůžeme - speciálními velmi odolnými produkty vhodnými pro průmysl. Vyvinuli jsme řadu etiket, samolepicích štítků a dalších výrobků určených do náročných podmínek a náročného pracovního prostředí. Jednoduše si vytiskněte vlastní štítky v kanceláři pro okamžité použití.

Značení GHS
Právní požadavky

Právní požadavky

... pro bezpečné značení nebezpečných materiálů


Globální harmonizovaný systém klasifikace a označování chemikálií (GHS) vyžaduje po společnostech, aby své látky a směsi před uvedením na trh náležitě klasifikovaly, označily a zabalily. Cílem je chránit pracovníky, spotřebitele a životní prostředí zajištěním jednotnějšího, transparentnějšího a srovnatelnějšího označení, které odráží možné nebezpečí konkrétní chemické látky. GHS se týká všech společností, které vyrábějí, přepravují nebo používají/zpracovávají nebezpečné chemické látky schválené OSN. Ujistěte se, že štítky pro chemické látky jsou v souladu s pokyny GHS.

Na velmi odolné etikety Avery Zweckform se můžete spolehnout. Jsou vyráběny do těch nejnáročnějších podmínek. Avery Zweckform - jsme známí naší špičkovou kvalitou a dlouholetými zkušenostmi!

Velmi odolné etikety do těch nejnáročnějších podmínek

Velmi odolné etikety do těch nejnáročnějších podmínek

Velmi odolné GHS etikety od Avery Zweckform jsou odolné vůči chemikáliím, odírání, UV záření, extrémním teplotám a natržení. Díky speciálnímu vysoce účinnému lepidlu jsou etikety podle protokolu BS5609, část 2 odolné vůči mořské vodě až 90 dní. Štítky jsou odolné vůči poškrábání a běžnému používání.

Velmi odolné etikety jsou k dispozici v různých velikostech, takže jsou ideální pro označování a identifikaci nebezpečných materiálů a chemikálií. Ideální na nádoby jako jsou barely, sudy, plechovky, kbelíky a lahve.

GHS etikety lze velmi dobře použít také jako bezpečnostní značení pro elektrické oblouky, pro označování nádrží s vodou i v mořském prostředí, pro označení zařízení a pro venkovní účely.

Vlastnosti produktu

Vlastnosti produktu

 • Odolnost vůči chemikáliím: testovaná odolnost vůči chemikáliím (e.g. IPA, Heptane, HCL35%)
 • Odolnost vůči odírání: testovaná odolnost vůči odírání v mokrých a suchých podmínkách
 • Voděodolnost: certifikováno BS5609 Sekce 2: test lepidla ponořením do mořské vody přes 90 dní
 • Odolnost vůči UV záření a ztrátě barevnosti: vystaveno umělému stříkání solí a slunečnímu záření podle BS5609 Sekce 2
 • Dimensional stability: přilnavost k hliníku testována vystavením umělým vlivům počasí po dobu 48 hodin podle BS5609 Sekce 2
 • Přilnavost (síla přilnavosti): vystaveno teplotnímu cyklu podle BS5609 Sekce 2: 7 dní při 60°C a 2 hodiny při 0°C
 • Odolnost vůči natržení: odolný materiál není jednoduché roztrhnout
 • Teplota při aplikování: již při 0°C
 • Odolnost vůči teplotám: od -20°C do 80°C
 • Drží na kovu, plastu, lakovaných površích, vláknech, polykarbonátech, skle a mnoha dalších materiálech
 • Doplňkové použití jako bezpečnostní etikety, výstražné značení pro elektrické oblouky, pro označování nádrží s vodou i v mořském prostředí, pro označení zařízení a pro venkovní účely.
Ta pravá etiketa pro každou velikost

Ta pravá etiketa pro každou velikost

Velikosti etiket byly upraveny podle pokynů v článku 17 směrnic o chemických látkách v souladu s povinnými předepsanými informacemi o obsahu

<= kapacita 3 litry:

    Velikost etikety: nejméně 52x74mm
    Velikost piktogramu: nejméně 10x10mm, ale spíš alespoň 16x16mm
    Avery Zweckform produkt: L4774 / L4775 / L4715

kapacita 3 - 50 litrů:

    Velikost etikety: nejméně 74x105mm
    Velikost piktogramu: nejméně 23x23mm
    Avery Zweckform produkt: L4774 / L4775

kapacita 50 - 500 litrů:

    Velikost etikety: nejméně 105x148mm
    Velikost piktogramu: nejméně 32x32mm
    Avery Zweckform produkt: L4775

kapacita > 500 litrů:

    Velikost etikety: nejméně 148x210mm
    Velikost piktogramu: nejméně 46x46mm
    Avery Zweckform produkt: L4775