Formátování a tisk Produkty - Etikety Šablony v MS Word Software - Avery Design & Print

Doporučujeme použít náš bezplatný software Avery Design & Print pro tisk produktů Avery Zweckform. Obsahuje tisíce inspirativních návrhů šablon a kreativních nástrojů.

Přečtěte si více o Design & Print zde.

Pro všechny naše potisknutelné produkty nabízíme také šablony v Microsoft® Word ke stažení. Klikněte zde a následně zadejte softwarový kód vašeho produktu.

Více informací o našich softwarech naleznete zde.

Ujistěte se, že používáte originální produkt Avery - jiné produkty než Avery nejsou optimalizovány pro naše šablony a nejsou vyrobeny podle našich specifikací.

Testování tisku. Nejprve proveďte zkušební tisk na obyčejný papír, abyste zjistili, jakým směrem máte arch etiket do tiskárny vložit, a zkontrolujte váš návrh a zarovnání.

Nastavení tiskárny. Po kliknutí na tlačítko Tisk si v možnostech v nastavení tisku zkontrolujte, že tisknete na papír formátu A4 (ne "Letter").

Netiskněte znovu na stejný arch etiket.

Používám Avery Design & Print: Avery Design & Print automaticky zkopíruje váš návrh na všechny štítky nebo karty. 

Používám Avery Wizard: Po výběru vašich etiket v Avery Wizard zvolte "Create a sheet of identical layouts".

Používám šablony Avery v aplikaci Microsoft® Word: Navrženou etiketu musíte jednoduše zkopírovat a vložit. Označte informace z prvního štítku, zkopírujte je a vložte na jiný štítek.

Pro dosažení nejlepších výsledků doporučujeme upravit nastavení tiskárny (nebo vlastnosti tiskárny) pro typ papíru nebo médium na štítky nebo karty. Chcete-li optimalizovat kvalitu tisku, můžete ji také změnit v nastavení tiskárny z normální na nejlepší.

Tip: Některé tiskárny mají lepší výkon při postupném podávání listů prostřednictvím zásobníku pro ruční podávání.