Jaký je nejlepší způsob, jak tisknout moje etikety?

Doporučujeme použít náš bezplatný software Avery Design & Print pro tisk produktů Avery Zweckform. Obsahuje tisíce inspirativních návrhů šablon a kreativních nástrojů.

Přečtěte si více o Design & Print zde.

Pro všechny naše potisknutelné produkty nabízíme také šablony v Microsoft® Word ke stažení. Klikněte zde a následně zadejte softwarový kód vašeho produktu.

Více informací o našich softwarech naleznete zde.

Jak tisknout, aby bylo vše správně zarovnané na stránku?

Ujistěte se, že používáte originální produkt Avery - jiné produkty než Avery nejsou optimalizovány pro naše šablony a nejsou vyrobeny podle našich specifikací.

Testování tisku. Nejprve proveďte zkušební tisk na obyčejný papír, abyste zjistili, jakým směrem máte arch etiket do tiskárny vložit, a zkontrolujte váš návrh a zarovnání.

Nastavení tiskárny. Po kliknutí na tlačítko Tisk si v možnostech v nastavení tisku zkontrolujte, že tisknete na papír formátu A4 (ne "Letter").

Netiskněte znovu na stejný arch etiket.

Vytvořil jsem svůj první štítek. Jak mohu kopírovat tento návrh na zbývající štítky?

Používám Avery Design & Print: Avery Design & Print automaticky zkopíruje váš návrh na všechny štítky nebo karty. 

Používám Avery Wizard: Po výběru vašich etiket v Avery Wizard zvolte "Create a sheet of identical layouts".

Používám šablony Avery v aplikaci Microsoft® Word: Navrženou etiketu musíte jednoduše zkopírovat a vložit. Označte informace z prvního štítku, zkopírujte je a vložte na jiný štítek.

Jak nastavit tiskárnu pro tisk na etikety nebo karty?

Pro dosažení nejlepších výsledků doporučujeme upravit nastavení tiskárny (nebo vlastnosti tiskárny) pro typ papíru nebo médium na štítky nebo karty. Chcete-li optimalizovat kvalitu tisku, můžete ji také změnit v nastavení tiskárny z normální na nejlepší.

Tip: Některé tiskárny mají lepší výkon při postupném podávání listů prostřednictvím zásobníku pro ruční podávání.