Avery Design & Print

Navrhujte vlastní etikety pomocí softwaru Design & Print

Začněte navrhovat ihned Ilustrační video

Kliknutím sem přejdete na své uložené projekty!

Už jste se zaregistrovali a chcete otevřít své uložené návrhy?


K uživatelskému účtu / přihlášení

Klikněte zde pro zobrazení šablon

Číslo produktu najdete v pravé dolní části přední strany obalu etikety.

Bezplatný software pro tvorbu etiket od společnosti Avery Zweckform

Snadno a zdarma: navrhujte a tiskněte etikety online sami

Software info banner

Software pro tvorbu etiket zdarma

Návod k softwaru Avery Design & Print

Software paragraph 1

Navrženo speciálně pro výrobky Avery Zweckform

100% záruka spokojenosti

Navrhování etiket nebylo nikdy jednodušší: bezplatný software pro návrh etiket vám nabízí přesně padnoucí prázdné šablony a předpřipravené návrhy pro všechny produkty Avery Zweckform, jako jsou etikety na dokumenty, adresní etikety, vizitky a inventární etikety. Šablony umožňují rychlý a profesionální tisk přesně padnoucích etiket na naše produkty. Perfektní výsledky tisku jsou zaručeny!

Čárové a QR kódy

Čárové a QR kódy

Vytváření čárových kódů a QR kódů

Pomocí softwaru můžete vytvářet čárové kódy a QR kódy a také sériová čísla. Pomocí online návrháře můžete sami navrhovat nejen jednotlivé etikety, ale i celé archy. Snadno tak přidáte vlastní QR nebo čárový kód na obaly výrobků nebo přidáte sériové číslování na cenovky. 

Software pro navrhování a tisk etiket

Navrhněte si vlastní etikety zdarma - to nabízí Avery Design & Print:

Šablony zdarma

Přizpůsobte si jednu z našich profesionálně navržených šablon a vdechněte svým nápadům život. Pro všechny potisknutelné produkty nabízíme také prázdné šablony, které můžete použít jako základ pro návrh vlastních šablon.

Přidávání a úpravy obrázků

Vyberte si z naší velké knihovny nebo si nahrajte vlastní. Pomocí našich intuitivních nástrojů pro úpravy, můžete měnit velikost, změnit umístění nebo oříznout obrázek dle libosti.

Úprava textu

Snadné přidávání půlkruhových, kruhových nebo oválných textových objektů nebo formátování textů podle svých představ. Vytvořte si dokonalý design pomocí našeho širokého výběru písem a typografických nástrojů.

Sériový tisk

Software nabízí funkci hromadné korespondence, např. pro tisk adresních etiket. Snadný import kontaktních informací a dalších údajů pro jednoduchý tisk proměnných dat na adresní etikety a další položky.

Generátor čárových kódů

Vytvářejte jedinečné čárové kódy nebo QR kódy, které přidáte do etiket na obalech výrobků, nebo pro jakýkoli jiný typ informací.

Snadný přístup

Rychlé ukládání Avery projektů online pro snadné úpravy, obnovení nebo sdílení z jakéhokoli zařízení v jakémkoli webovém prohlížeči.

Software wide banner

Program pro navrhování etiket od společnosti Avery Zweckform je zdarma, je k dispozici online a je vhodný pro počítače Mac i Windows. Nemusíte nic stahovat a můžete začít pracovat ihned. Všechny šablony pro vlastní návrh etiket jsou rovněž kompatibilní s počítači Mac a Windows a jsou k dispozici okamžitě.

Pomocí softwaru Avery Zweckform můžete navrhovat etikety zdarma a online - kdykoli. Kromě toho můžete pomocí aplikace Avery Design & Print navrhovat a tisknout na vizitky, karty, trička a mnoho dalších produktů ze sortimentu Avery.

Pokud jste si při navrhování etiket vytvořili vlastní návrhy, můžete je snadno uložit do softwaru, aniž byste je museli stahovat do počítače. Vaše šablony jsou vždy k dispozici v aplikaci Avery Design & Print - ať už v počítači, tabletu nebo mobilním telefonu. Můžete tak vždy pokračovat v návrhu etiket tam, kde jste skončili.