Avery® Design & Print

Bezplatný software pro snadný návrh & tisk našich produktů

Bezplatný software od Avery Zweckform můžete používat v offline verzi (ke stažení), nebo online verzi - doma, v kanceláři, na PC, Macu nebo tabletu. Nabízíme vám prázdné šablony pro naše etikety, ale také přednavržené šablony pro všechny produkty Avery Zweckform, jako jsou etikety na zásilky, vizitky, etikety na pořadače či letáky. Snadné a rychlé - vytvářejte a tiskněte své vlastní návrhy. Perfektní!

Avery Design Print

Náš software pro navrhování a tisk etiket, vizitek atd. nabízí:

Vytváření textů

Můžete vytvořit zakřivené, kruhové případně oválné textové objekty a libovolně formátovat text.

Grafika, obrázky & loga

Můžete nahrávat všechny standardní grafické formáty (jpg, png, atd.) nebo existující uživatelské soubory Design Pro (*.zdl soubory) a použít je pro váš návrh. Můžete přizpůsobit barvu obrázků a fotografií a nastavit průhlednost. Obrázky i texty lze libovolně umístit a zobrazit jako různé vrstvy (funkce více vrstev).

Šablony

Pro inspiraci vám nabízíme více než 1.000 přednavržených šablon, které vám usnadní práci a poskytnou kreativní nápady. Pro všechny potisknutelné produkty nabízíme také prázdné šablony, které jsou základem pro vaše vlastní návrhy.

Ukládání

Návrhy si můžete uložit ve vašem Avery® Design & Print účtu a znovu je použít pro vaše další projekty. Vaše návrhy můžete jedním kliknutím aktualizovat a synchronizovat s novými produkty a šablonami Avery Zweckform. Hotový návrh můžete použít i pro jiné produkty Avery Zweckform a lze ho snadno zpracovat a znovu použít.

Tisk

Díky šablonám můžete tisknout přesně na etikety, vizitky a jiné produkty - rychle a profesionálně.

Hromadná korespondence & čárové kódy

Software nabízí funkci hromadné korespondence, např. pro tisk adresních etiket. Také můžete vytvářet čárové kódy, QR kódy i sériová čísla. Software umožňuje jak tisk jednotlivých etiket, tak celých archů.

Přehled bezplatných softwarů pro tvorbu a tisk etiket

Potiskněte si produkt Avery Zweckform - rychle a snadno