Nosné etikety se speciálním povrchem

Nosné etikety se speciálním povrchem pro laserové a inkoustové tiskárny

Hledáte vhodné řešení pro vícenásobné označování úložných systémů v logistice? Pak je pro Vás Avery Zweckform tou správnou volbou! S našimi nosnými etiketami získáte optimální základ pro vícenásobné označování úložných systémů: Nosnou etiketu jednoduše umístíte na požadované místo a nalepíte na ní etikety tak často, jak chcete. Díky speciální povrchové úpravě můžete nalepené etikety kdykoli odstranit, aniž by na nich zůstaly zbytky etikety či lepidla. S Avery Zweckform ušetříte časově náročné a nákladné čištění a získáte čisté řešení k označení krabic, průmyslových boxů, přepravek apod.

Přejít k produktům

Eco Friendly
Nosné etikety se speciálním povrchem 8001-5 Bližší specifikace: Počet etiket: 20 / Počet archů: 5
120 x 80 mm
Počet etiket: 20 / Počet archů: 5
Předtištěný
Eco Friendly
Nosné etikety se speciálním povrchem 8002-5 Bližší specifikace: Počet etiket: 10 / Počet archů: 5
160 x 120 mm
Počet etiket: 10 / Počet archů: 5
Předtištěný
Eco Friendly
Nosné etikety se speciálním povrchem 8003-5 Bližší specifikace: Počet etiket: 5 / Počet archů: 5
220 x 160 mm
Počet etiket: 5 / Počet archů: 5
Předtištěný
Eco Friendly
Nosné etikety se speciálním povrchem 8001-20 Bližší specifikace: Počet etiket: 80 / Počet archů: 20
120 x 80 mm
Počet etiket: 80 / Počet archů: 20
Předtištěný

A takhle nosné etikety fungují

A takhle nosné etikety fungují

1. Přilepení nosných etiket se speciálním povrchem
Chcete-li opakovaně označovat úložné systémy, nejprve na požadované místo přilepte nosnou etiketu. K tomuto účelu jsou k dispozici různé velikosti, takže etiketu můžete přizpůsobit svým individuálním požadavkům.

2. Nalepte libovolnou etiketu 
Jakmile máte nalepenou nosnou etiketu, můžete na ni lepit jiné etikety libovolně často. Díky speciální povrchové úpravě lze etiketu kdykoli odstranit, aniž by zanechala stopy po lepidle a může být nahrazena etiketou novou.

3. Odejmutí etiket
V případě potřeby můžete etiketu z nosné etikety kdykoli odstranit, aniž by na nádobě zůstaly zbytky lepidla. To šetří čas i peníze, protože již není nutné zdlouhavé čištění místa, kde etiketa byla umístěna.

4. Opakování procesu
Tento postup můžete opakovat libovolně často. Odlepte etikety z nosné etikety se speciálním povrchem a nalepte nové tak často, jak chcete. Další výhodou je: Používáním nosných etiket zajistíte jednotný vzhled, protože krabice nebo podobné předměty budou vždy označeny na stejném místě.

Jednoduše přilepte opakovaně na nosnou etiketu

Jednoduše přilepte opakovaně na nosnou etiketu

Nosné etikety jsou speciálním typem etiket na označování úložných systémů v logistice. Umožňují jednoduché a rychlé značení bez nutnosti nákladného čištění. Díky speciální povrchové úpravě nosných etiket na ně můžete lepit etikety tak často, jak chcete, a znovu je odstranit, aniž by na povrchu zanechali zbytky po lepidle. Standardní permanentní etikety často zanechávají zbytky etikety i lepidla na povrchu, když jsou odstraněny - jejich odstranění a úplné vyčištění povrchu je časově náročné a možná i nákladné.

Samotná nosná etiketa se snadno umístí na podklad, protože se jedná o samolepicí etiketu. Díky permanentnímu lepidlu je zaručeno bezpečné přilnutí k úložnému systému. Zároveň tak zajistíte jednotný vzhled logistického skladu, protože budou etikety vždy nalepeny na stejném místě - na nosné etiketě.

Možnosti aplikace a použití

Možnosti aplikace a použití

Nosné etikety se používají v různých oblastech logistiky: Ať už se jedná o skladování, přepravu nebo distribuci zboží, můžete je použít k účinnému a nákladově efektivnímu označování úložných systémů, přepravních krabic, beden, palet, sudů a dalších.

Ve skladové logistice se nosné etikety často používají k identifikaci palet, polic nebo jiných skladovacích kontejnerů. Díky vícenásobné aplikaci etiket je můžete znovu a znovu aktualizovat bez nutnosti nákladného čištění nebo časově náročného odstraňování etiket.

Nosné etikety se také často používají v odvětví dopravy k identifikaci přepravních kontejnerů a obalů. Individuálním označením etiket můžete rychle a snadno připojit důležité informace, jako je dodací adresa, datum přepravy nebo obsah a kdykoli je odstranit a aktualizovat.

Výhody oproti běžným etiketám

Konvenční permanentní etikety lze často aplikovat pouze jednou a je obtížné je odstranit bez zanechání zbytků lepidla na povrchu. Pokud se je pokusíte odstranit, na nádobě často zůstanou zbytky etikety i lepidla. Náročné čištění podkladu je časově náročné a stojí peníze. Jeho výměna také stojí peníze a není příliš udržitelná. V důsledku toho, lidé většinou překrývají staré etikety novými, aniž by se obtěžovali s odstraněním té původní - to ale nevypadá ani hezky, ani profesionálně.

Řešením jsou nosné etikety se speciálním povrchem, tedy speciální etikety, které umožňují vícenásobné nalepení etiket na nádoby a zajišťují, že přilepené etikety lze odstranit bez zanechání zbytků lepidla na povrchu.

To znamená, že nádoby mohou být opakovaně použity a znovu označovány tak často, jak chcete, aniž by bylo mezi tím nutné provádět namáhavé čištění. To vám nejen ušetří peníze, ale také nervy - koneckonců, odstranění etiket může být docela nervy drásající. Díky nosným etiketám odstraníte staré etikety a připevníte nové snadno a rychle – takže se můžete soustředit na důležitější věci, než je lepení etiket. Kromě toho jsou nosné etikety odolné vůči mycím procesům, a proto mohou být také použity v oblastech, kde je třeba nádoby vyčistit. Nosné etikety umožňují jednotný a profesionální, čistý dojem.

FAQ - Často kladené otázky o nosných etiketách

Nosné etikety jsou speciální etikety, které umožňují vícenásobné označení úložných boxů. Slouží jako základ pro aplikaci dočasných etiket, např. na přepravní kontejnery. Etikety lze aplikovat na nosné etikety tak často, jak je potřeba a lze je znovu odstranit bez zanechání zbytků po lepidle.

Nosné etikety se používají hlavně v logistice k efektivnímu označování kontejnerů a přepravek. Používají se pro označování přepravních kontejnerů, vratných obalů a dalších úložných systémů. Nosné etikety umožňují v případě potřeby znovu a rychle a flexibilně přeznačovat přepravní kontejnery. Na obalu nezůstávají žádné zbytky lepidla nebo etikety. Kromě toho vytvářejí jednotný vzhled, protože označení se provádí vždy na stejném místě.

Nosné etikety umožňují vícenásobné označování kontejnerů. Samotné nosné etikety jsou samolepicí a lze je tak rychle a snadno nalepit na příslušné místo. Aplikují se na požadované místo a slouží jako základ pro aplikaci dočasných etiket. Díky speciální povrchové úpravě lze nanesené etikety kdykoli znovu odstranit bez zanechání zbytků. Pro upevnění nosných etiket jsou k dispozici různé lepicí systémy, které zajišťují bezpečnou přilnavost.