Potisknutelné visačky

Na produkty, jako cenovky nebo jako jmenovky na dárky

Nabízíme široký výběr potisknutelných visaček - ve zkratce: visačky pro každou příležitost. Ať už chcete láskyplně ozdobit své dárky nebo profesionálně označit své výrobky, jste na správném místě. Objevte naše rozmanité designy a formáty a dodejte svému dárku nebo produktu osobitý nádech.

  • Online software ZDARMA
  • K dispozici jsou různé tvary i materiály.

Potiskněte si visačky

Visačky jsou velmi univerzální

Visačky jsou velmi univerzální

Visačky jsou vhodné pro různé aplikace a mohou sloužit k různým účelům.
Například jako dárkové visačky, které dodávají dárku osobní nádech a umožňují předat individuální zprávu příjemci. Jedna výhoda: dárkové visačky můžete navrhnout tak, jak se vám líbí, aby vždy vyhovovaly dané příležitosti.

Visačky se také používají jako visačky či cenovky na produkty se šňůrkami v různých průmyslových odvětvích, například v potravinářském nebo kosmetickém průmyslu. Používají se k označování produktů a sdělování důležitých informací, jako je složení nebo data expirace. I zde jsou k dispozici různé formáty a materiály, které splňují požadavky produktu a zákazníka. Můžete je také potisknout Vaším logem, aby vaše značka lépe vynikla.

Visačky na produkty jsou dobrým doplňkem, protože obsahují doplňující informace a mohou způsobit, že produkty budou vypadat individuálněji. Například visačky s odkazy na udržitelnost nebo speciální přísady mohou vzbudit větší zájem potenciálních zákazníků. Můžete si s námi navrhnout vlastní visačky na produkty a použít je k předání vašeho individuálního poselství značky a upoutání pozornosti zákazníků na Vaše produkty.

Závěsné potisknutelné visačky se také používají na oděvy, textil a často v módním průmyslu

Závěsné potisknutelné visačky se také používají na oděvy, textil a často v módním průmyslu. Visačky na zavěšení se používají k označení oděvů nebo doplňků informacemi, jako je velikost nebo pokyny pro péči o materiál.

Praktické visačky na zavěšení jsou stejně vhodné pro označování rostlin. Mohou zde být informace jako je název odrůdy nebo pokyny pro individuální péči. Značky a cedulky na rostlinách jsou nepostradatelné, zejména v lesních školkách, aby si udržely přehled a poskytly zákazníkům důležité informace.

Visačky také můžeme použít v logistice pro označování toku materiálů. Kvalitní materiál a jasné značení je zde velice důležité, aby zboží dorazilo do cílové destinace rychle a v pořádku.

Individuální tvar na produkty nebo jmenovky

Jak byste očekávali od našich visaček, dárkových visaček, visaček na produkty a cenovek - jsou k dispozici v různých tvarech. To vám umožní dokonale sladit design a vzhled visaček s vaším dárkem nebo produktem a zajistí, že budou vypadat jednotně.

Ať už obdélníkové, se zaoblenými nebo zkosenými rohy, ať už čtvercové, kulaté nebo v jakémkoliv speciálním tvaru: Prostřednictvím individuálního designu můžete posílit svou značku, odlišit se od konkurence nebo udělat trvalý dojem na své blízké s jmenovkami na dárky!

Visačky se šňůrkou pro přichycení

Visačky na výrobky a dárky od společnosti Avery Zweckform jsou k dispozici v různých materiálech - takže si můžete být jisti, že splní všechny náročné požadavky:

Bílý 300g karton je vhodný například pro použití v potravinářském, nápojovém nebo kosmetickém průmyslu. Je univerzální. Fóliové visačky 190 μ nebo 270 μ jsou obzvláště odolné a jsou také vhodné pro venkovní použití, protože jsou odolné proti vodě, natržení, oděru a UV záření. Všechny verze visaček lze potisknout na obou stranách a jsou k dispozici včetně šňůrek pro připevnění.

Návrh visaček je tak jednoduchý

Návrh visaček je tak jednoduchý

Díky našemu komplexnímu online softwaru Avery Design & Print můžete snadno navrhovat své visačky online. Zda je chcete použít jako visačky na produkty nebo dárky, je zcela na vás: Náš online návrhář Vám poskytuje i mnoho připravených šablon, které lze přizpůsobit v závislosti na příležitosti. Samozřejmě můžete být také kreativní sami a nahrát vlastní obrázky, fotky, logo nebo vytvořit vlastní design. Nakonec přidejte texty, obrázky a tvary podle svého přání a navrhněte Vaše vysněné visačky podle vašich představ.

Tento software je intuitivní a snadno použitelný a umožňuje i nezkušeným uživatelům vytvářet profesionálně navržené visačky. Kromě stávajících šablon budou v budoucnu přibývat další šablony návrhů, které vám poskytnou ještě větší inspiraci.

Přejít na Avery Design & Print

FAQ - Často kladené otázky o visačkách

Visačky na produkty, cenovky nebo také jmenovky na dárky, jsou malé visačky, které lze k předmětům připevnit pomocí šňůrky. Jsou ideální pro malé podniky, drobné prodejce, maloobchodníky, školky a mnoho dalších průmyslových či logistických odvětví. Visačky jsou univerzální a jsou také vhodné pro soukromé použití jako dárkové jmenovky. Spolu se stuhou dodávají pěkný, osobní a láskyplný dotek suvenýrům a malým dárkům.

Visačky jsou vhodné pro různé aplikace, například jako visačky nebo cenovky na výrobky, cenovky pro rostliny, potraviny, nápoje a kosmetiku, jako oděvní visačky nebo jako obalové visačky pro zajištění kvality nebo označování toku materiálu. Současně se visačky na zavěšení často používají jako jmenovky na dárky, protože dávají příslušnému dárkovému předmětu láskyplný a osobní nádech.

Ano, rádi vám nabídneme vhodné prázdné visačky, pomocí kterých si můžete potisknout své jmenovky nebo visačky všeho druhu. To pak snadno zvládnete z domácí nebo pracovní tiskárny.